Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Grafiskt blad 6638654



*

nr 663 8654


Grafiskt blad

Efter Zorn, 23x18


Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

Sista tid för bud online:

måndag 25 oktober 2010
kl 17:35:22


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
24/10 00:28:23 1      Vinnande bud
25/10 17:30:22 2      150 kr


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders zorn grafiskt blad litografier svensk grafik svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer zorn
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr